CS:GO’da Hızlıca Rank Atlamak için 5 Altın Öneri

0
102

CS:GO’da rank atlamak istiyorsun ama bir türlü başaramıyor musun? Belkide sıkıntı sende değildir. Sadece neler yapman gerektiğini bilmiyorsundur. Bu yazımda gerçekten CS:GO’yu seven ve onlarca saatini harcayıp bir yerlere gelememiş arkadaşlar için 5 altın öneri paylaşacağım.

5Takım Oluşturun

Takım Oluşturun

İyi anlaştığın beraber oynamaktan zevk aldığın kişiler ile bir takım oluşturun. Hatta steam grubu açın, bir logo ve isimde bulun ve her zaman beraber oyuna girmeye çalışın. Görev paylaşımı yapmayi da sakın göz ardı etmeyin. Özel taktikler oluşturup rakiplerinize üstünlük sağlayın. Tek girmekten ise bir takım ile girmek her zaman sizi rakiplerineze oranla 1 tık öne geçirir.

4Antrenman Yapın

Antrenman Yapın

Oyuna girmeden önce csgo antrenman maplerinde veya online sunucularda biraz zaman gecirin. Kötü olduğunuz silahlar var ise onlara çalışın awp alın noscope deneyin veya bir el full deagle ile oynayın.

3Bombaları İyi Kullanın

Bombaları İyi Kullanın

Bombalar CS:GO için çok önemlidir. Kimi zamanlar olur ki elinizdeki bir flaş bir eli almanızı sağlayabilir. Haritalardaki flaş ve sis bombası yerlerini öğrenerek kendinizi geliştirin. Bombaları elinizden geldiği kadar iyi kullanın.

2İyi bir Config Seçin.

İyi Bir Config Seçin

CS:GO oyuncuları için en önemli iç  faktörlerden biridir. İyi bir config sizin için en iyisi olandır. Eğer yeni iseniz iyi oyuncuların configleri ile başlayıp. Configlerlerine alışmaya çalışın. Config ile ilgili rehberi mi okuyarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

1Sakin Olun

Sakin Olun

Oyun oynarken karşınıza biri çıkınca direk eliniz ayağınız titremesin. Karşındakini sinsi hamleleriniz ile alt edin beklenmedik hamleler yapın ki düşmandan üstün olun.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin.
İsminiz girin