CS:GO Bedava Skin Nasıl Kazanılır?

0
174
CS:GO Bedava Skin
CS:GO Bedava Skin

CS:GO denilen Counter – Strike: Global Offensive oyunları için CS:GO free skin kelimesi ne anlama gelir diye araştıran kişi sayısı çok fazladır. Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri Counter – Strike: Global Offensive oyunlarıdır.

2012 yılında piyasaya sürülen Counter – Strike: Global Offensive oyunları, birinci şahıs nişancı tarzında bir aksiyon oyunudur. Counter Strike serisinin en çok satan oyundur. Steam’da ilk 10’a giren oyun ile ilgili CS:GO free skin ile neler anlatılır bilmek gerekmektedir. Counter – Strike: Global Offensive oyunu Valve ürünü olması nedeni ile piyasaya paralı bir şekilde sürülmüştür. Bu nedenle bedava skin yüklemesi yapılmalıdır.

Skin Nedir?

Paralı olarak sunulan CS:GO, devrim getiren bir uygulama sunmuştur. Bu güncellemenin adı Skin olmuştur. Bu sayede birçok kişi de oyuna davet edilmiştir. Skin sayesinde oyuna takas ve pazar gibi eklentiler eklenebilmiştir.

CS:GO oyununda skinler paralıdır, ancak oyun oynadıkça fiyatlar düşmektedir. Skin elde etmenin farklı yolları da vardır. Güvenli ve ücretsiz olarak skin nasıl kazanılır aşağıda anlatılmıştır.

 

Bedava Skin Kazanma Yolları

CS:GO bedava skin kazanmak için bazı taktiklerin uygulanması gerekir. Bunun için ilk olarak CS:GO siteleri tercih edilebilir. Elinizde olan küçük bir eşya ya da parayı siteye yatırarak belirli oyunları oynayabilir ve bu sayede çok iyi skinlere sahip olabilirsiniz.

En iyi CS:GO bedava skin kazanma sitesi ise CSGO Fast’dir. CSGO Skin kazanma yöntemleri arasında en iyi ve en geniş özellikler CSGO Fast ile sunulmaktadır. Ara yüzün Türkçe olması nedeni ile en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Buradan CSGOFAST adresine gidip ücretsiz bir şekilde site parası alabilir, aldığınız site parasını item yatırmadan çekebilirsiniz. Eğer paranız gelmedi ise sağ bölümden ücretsiz kredi bölümüne şu kodu yazarak alabilirsiniz. 665H82

Siteye GİT

CS:GO Fps Arttırma Taktikleri ile Fps Değerlerinizi Katlayın

CEVAP VER

Yorumunuzu girin.
İsminiz girin